Góry Izerskie

Góry Izerskie na wyciągnięcie ręki

 » Narty  » Stoki, wyciągi i trasy narciarskie - Jizerské hory  » Ośrodek narciarski Rejdice (Kořenov)

Aktualizacja: 2013-12-13

Ośrodek narciarski Rejdice (Kořenov)

Alpine Pro Sport Areal Rejdice, znajduje się na pograniczu Gór Izerskich i Karkonoszy. Teren oferuje wyśmienite warunki jak dla zimowej, tak i letniej rekreacji

Bieżące informacje o warunkach narciarskich (aktualizowane CODZIENNIE)

Informacje dostarcza HolidayInfo

Tutejsza Chata Panorama zapewnia stylowe noclegi, całodzienne wyżywienie i centrum relaksacyjne. W pobliżu hotelu (ok. 30 m), znajduje się kompleks narciarski z dwumiejscową kolejką krzesełkową, orczykiem, trasami zjazdowymi oraz największym snowparkiem w Czechach. Wszystkie trasy i przeszkody są regularnie przygotowywane i dośnieżane, co stwarza możliwość jazdy po zmroku na oświetlonym stoku. Panują tu także doskonałe warunki dla narciarstwa biegowego (połączenie z narciarską magistralą).

Ośrodek narciarski Rejdice (Kořenov)

Rejdice, dumnie goszczą także szereg ważnych imprez sportowych jak np. Puchar Czech we Freestyle Snowboardingu 4×4, O2 Rookie Cup, Freeskiing Open 2008 lub Krajową i Międzynarodową Olimpiadę dla Dzieci na rok 2010 i 2011.

Wypożyczalnie i szkółki narciarskie

Wypożyczalnię sprzętu w ośrodku Rejdice prowadzi firma Classic Skischool & Rent Service. W wypożyczalni jest do dyspozycji szeroka oferta nart i snowboardów z wszelkimi akcesoriami. Dla wyznawców klasycznego sposobu zjazdów, posiada dostateczny wybór nart bez wycięcia, natomiast dla narciarzy, którzy chcą być "na czasie", mają wszystkie typy nart carvingowych - od zjazdowych po funcarvy.

Snowboardzistom, proponują freestylowe deski odpowiednie do Extra Snowparku, ale także carvingowe "alpine"snowboardy na szybkie skręty na trasie zjazdowej oraz trasę snowcross. Firma Classic Skischool & Rent Service prowadzi w Rejdicach także szkółkę narciarską i snowboardową. Prowadzą w niej kursy jazdy na snowboardzie oraz narciarstwa alpejskiego. Nauka odbywa się codziennie w godz. 1000- 1600. Sprzęt wypożyczają w na miejscu. Dla szkół i kursów grupowych oferują znaczne ulgi: transport za darmo dla 4-8 uczestników kursu.

Kontakt: +420 724 302 507 albo www.classicskischool.cz/rejdice

Lokalizacja

  • Rejdice
  • 468 48 poczta Příchovice
  • tel. +420 483 399 267
  • hory@rejdice.cz
  • www.rejdice.cz

Szukasz noclegu w pobliżu?

Sprawdź w Izerskiej Bazie Turystycznej - setki obiektów noclegowych, gastronomicznych i usługowych w Górach Izerskich / Jizerskych horach.

Tagi:  ·trasa zjazdowa ·wyciąg narciarski ·stok narciarski

Więcej

 ▶ Ośrodek narciarski Příchovice (Kořenov)

 ▶ www.holidayinfo.cz
 ▶ www.rejdice.cz
 ▶ www.izerska.pl

drukuj

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.liberec.pl