Góry Izerskie

Góry Izerskie na wyciągnięcie ręki

 » Pobyt  » Oldřichov v Hájích

Aktualizacja: 2010-11-22

Oldřichov v Hájích

W zachodniej części pięknych Jizerských hor (Gór Izerskich) położone są 2 domki letniskowe. Oferują uroczy krajobraz, doskonałe warunki zimowego i letniego wypoczynku oraz bardzo dobrą lokalizację w centrum miejscowości

Zakwaterowanie odpowiednie na pobyty tygodniowe, czy weekendowe. Istnieje również możliwość wynajmu całego obiektu na rodzinne wakacje, szkolenia, zjazdy, wesela, itp.

Przy domach znajduje się parking dla gości, stół tenisowy, miejsce do biesiadowania, ognisko, grill, a pobliskiej okolicy kilka kąpielisk i basenów (zapora Fojtka, zapora Mlýnice, basen pływacki Krásná studánka, aquapark i basen w Libercu).

W obu domach letniskowych znajdują się 1 pokój 2-osobowy, 1 pokój 3-osobowy oraz jeden 4-osobowy pokój. Duży salon z kominkiem i TV, kuchnia (kuchenka elektryczna, lodówka, zamrażarka, czajnik, naczynia), a na parterze łazienka z WC i oddzielne WC na piętrze. Pokoje są ogrzewane przez grzejniki elektryczne. Duża wspólna sala kominkowa, że uprzyjemni gościom żywym ogniem wieczorne drinki.

Na życzenie możliwość połączenia z Internetem.

Wyżywienie nie jest wliczone w cenę. Na życzenie klienta obsługa przygotowuje śniadania, obiadokolacje lub pełne wyżywienie. Posiłki z domowej kuchni obejmują zimne i gorące dania, piwo oraz napoje bezalkoholowe. Restauracja / mini-bar prowadzi również sprzedaż przekąsek i napojów na podróż.

Ceny
Wynajem obiektu na tydzień: 9100 Kč (5 dni lub mniej = 1500 Kč / noc + energia elektryczna)
1 noc: 1800 Kč (+ energia elektryczna)
Sylwester (1 tydzień): 18200 Kč (+ energia elektryczna)
Podłączenie Internetu: 20 Kč za dzień
Opłata klimatyczna: 10 Kč osoba/dzień

Komunikacja w języku czeskim.

Kontakt:
Kwatery prywatne "Oldřichov v Hájích" Jaroslav Senohrábek
Oldřichov v Hájích 64
463 31 Chrastava
tel. +420 724 971 232, 724 412 786
senohrabkova@oldrichov.cz
libuse.senohrabkova@ceydistribuce.cz
www.oldrichov.webpark.cz

Tagi:  ·zakwaterowanie

 ▶ www.oldrichov.webpark.cz

drukuj

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.liberec.pl